promist
 • promist
 • Promist Promosyon Sosyal Medya 'da

  Promosyon Akademisi

   

  Promosyon ülkemizde yıllardır alışıla gelmiş teknikler ile gerçekleştirilmektedir.

  Bu nedenle işletme olarak sürekli ARGE ve Araştırmalar yapmaktayız. Söylediklerimizin doğruluğunu sektöre kazandırdığımız hammadde ve yan ürünlerden ortaya yeni doğan Promosyon ürünlerimizi inceleyerek anlayabilirsiniz.

   

  Bize göre bu sektörde her işletmenin İHTİSAS konusu, branş seçimi gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle Promosyon Akademik olarak Promosyon Satıcısının bilincinde yer etmesi gerekmektedir.

  Tüm Promosyon Firmalarına çağrımız rekabetçilikten daha çok yenilikçi ve müşterilerine daha faydalı olabilecek çalışmalar ile ilgilenmelerine dairdir. İthal edilmekte olan ürünlerden ötürü ülkemizden yurt dışına çıkan döviz bazlı para transferinin bu coğrafyada kalması adına tüm promosyon şirketlerine imalatçı ve çağın gerekliliğini yerine getirmeleri ve hedeflerin başarı ile oluşturulacağını ifade etmek isteriz.

  Alışılagelmiş Promosyon Ticareti ile sektörel büyümenin gerçekleştirilemeyeceğini büyük PROMOSYON AKADEMİ’ si eğitimlerinin düzenlenmesine ve geliştirilmesine yönelik birliktelik gereken tutumlar sergilenmesi gerektiğini Promist Promosyon OLARAK bir kez daha önemle hatırlatırız.