promist
 • promist
 • Promist Promosyon Sosyal Medya 'da

  • Promist Facebook
  • Promist Twitter
  • Promist Youtube
  • Promist Google
  • Promist Instagram
  Promist Promosyon Banner
  Promist Promosyon Banner
  Promist Promosyon Banner
  Promist Promosyon Banner
  Promist Promosyon Banner
  Promist Promosyon Banner

  Promist Promosyon Ürünleri

  Promosyon  akademik olarak incelendiğinde, bir işletmenin Ürün ve Hizmetlerinin satış ve pazarlamada ciro oranını ve karlılığını arttırabilen, yeni müşteri elde etmede iletişim kanallarını açabilen, Mevcut müşterilerin korunmasında şirket bilinirliliğinizin güncel kalmasını sağlayan anlatımlarınızın hedef kitleye ulaşmasında ve pekiştirilmesinde önemi yet taşıyan bir role sahiptir. Destekleyici ve tamamlayıcı EKONOMİK bir reklam tekniğidir. Bu çerçevede işimizin ne olduğunu irdirak ederek tercih etmiş olduğumuz PROMİST PROMOSYONU 2003 Yılında İstanbul / Eminönü / Tahtakale' de kurduk.

  2004 yılı itibari ile sektörde ismini söz ettirebilmek adına mevcut teknikleri inceledik ve eksik olduğuna inandığımız Tabaka Magnet Mıknatıs ithalatına dair ihtisaslaşma adına gerekli girişimleri gerçekleştirdik ve ÜlkemizE MAGNET' i tanıştırdık. Bir çok ülke içi ve dışında fuar organizasyonlarında katılımcı olarak yerimizi aldık.

  Promosyon Ürünleri ‘ni seçerken işletmenizin değerliliğini yüceltecek seçimlerde size yardımcı olacak özendirme ürünleri yani Promosyon Ürünlerinin satıcısını tercih ederken Üretici ya da İthalatçı kimliğine sahip olmasına, sektörünüzü iyi tanıyan bir işletme profiline sahip olmasına dikkat ediniz. Çünkü Harcamanızın hedefe uygun planlanması gerekmektedir. Promist Promosyon olarak bizimle iletişime geçtiğinizde size ve işinizde değer katacak hamlelerde yardımcı olabileceğimize emin olabilirsiniz. Promosyon firmaları içinde işletmemiz saygın ve bilinir bir pozisyondadır. Promosyon Bilet ‘i diye adlandırdığımız doğru seçimlerin gerekliliğini anlatan VİZYONUMUZ ile işinize faydalı olabileceğimize eminiz.

  Promist Promosyon Bir çok Eşantiyon ürünlerini ithal eden işletmedir. Promosyon Kalem, Promosyon Ajanda v.b  gibi ürünlerin imalatları içinde Geniş ve Güçlü bir makine parkuruna sahiptir. Promosyon ürünleri satarken sadece alıp satan kişi olarak değil Vizyon’ u olan bir ortak, partneriniz olarak konuyu değerlendirmekteyiz. Sonuçta Tercihinizdeki doğruluk payı ile hedefinize ulaşmanızda sizlerle olan ticaretimizin sürdürülebilirliği bizim içinde önemi yet taşımaktadır.

  Tarık GÜNCÜ

  Promist Promosyon Ürünleri İmalatı ve İthalatı 0212 514 48 28 (pbx) www.promist.org