promist
 • promist
 • Hazır Kesilmiş Magnet, İstenilen Ebada Göre Kesilmiş Tabaka Magnet

  Hazır Kesilmiş Magnet

  Marka : Promist.org
  Kategori :
  Toptan Tabaka Magnet
  Stok Durumu :
  Stokta
  Ürün Bilgisi ve Fiyat Talebi
  Adınız Soyadınız *
  Firma *
  E-Mail *
  Telefon *
  Adet *
  Not *

  hazır magnetler, kesilmiş magnet, magnet kesimi, magnet levha, tabaka magnet, magnet toptan, magnet mıknatıs, şerit mıknatıs gibi özel kullanmak istedikleri ebatlarda hazır magnet alma ihtiyacı ile ilgili iletişimlerinizde bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sizin kullanmak istediğiniz ölçüyü beyan etmenizle kesilmiş halde tarafınıza imalatınız gerçekleştirilir.

   

  KULLANILDIĞI YERLER

  Eğitim Magnet : Okul Öncesi Yuva, kreş çocukların el becerileri ve el motor hareketlerini kazanabilmeleri için elişi faaliyetleri. Ürün Flexible yumuşak olduğundan kolayca kesilebilir, Plastik ve Su Bazlı Tutkallar ile yapıştırılabilir.

  Depo Magnet : Yüksek stok, adet ve çeşit içeren sanayi ve ticari kuruluşların depolarındaki raf üzerinde iş hızını arttırıp tertipli bir depolamanın sayesinde hız ve zaman kazanmak adına mıknatısların demir rafların üzerine yapışması sağlanabilir. İşletmenizdeki herhangi bir yazıcıdan kendi tertibinize göre sticker bir kağıt vasıtası ile barkodlarınızı ve stok kod numaralarınızı kolaylıkla yapıştırabilirsiniz.

  Yukarıda yön gösterebilmek adına iki branşta kullanılabileceği izah edilmiştir. Siz kullanım amacınıza göre ürünü dilediğiniz gibi planlıyabilir tabloda size sunmuş olduğumuz ebatların dışında talep edebileceğiniz adetler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz adette, dilediğiniz ebatta magnet.

  Promist Promosyon - İstoç 0212 514 48 28

   

  Bu ürüne yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

  Yorum Yaz

  Teb - TEB Bonus

  Taksit Tutarı Toplam
  1 0.00 0.00

  Güvenlik Kodunuz Hatalı

  Ürünle ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

  Ürün resmi kalitesiz veya görüntülenemiyor.
  Ürün açıklaması yetersiz.
  Ürün bilgilerinde eksiklikler bulunuyor.
  Ürün fiyatı diğer sitelerden daha pahalı.
  Değerlendirmeniz gönderilmiştir, ilginize teşekkür ederiz.